Corona-update

Praktijkonderwijs Dordrecht

Corona-update

Aan alle ouders/verzorgers,

Het kabinet heeft dinsdag 21 april 2020 besloten om de meeste maatregelen met betrekking tot de coronacrisis te verlengen voor de hele maand mei.

Wij zullen de komende weken gebruiken om voorbereidingen te treffen zodat onze leerlingen vanaf dinsdag 2 juni weer (deels) naar school kunnen in een zogenaamde anderhalvemeterschool. Tot die tijd krijgen onze leerlingen onderwijs op afstand zoals we de laatste weken al deden.

In mei ontvangt u meer informatie over hoe het onderwijs op onze school er komt uit te zien.

Als Hans Petrischool blijven wij de richtlijnen van het RIVM en de GGD volgen, waarbij de gezondheid van de leerlingen en de medewerkers voorop blijven staan. Mochten er naar aanleiding van deze brief nog vragen zijn dan kunt u terecht bij de directeur van de Hans Petrischool.

Op 19 mei komt het kabinet met eventuele nieuwe richtlijnen. We zullen u natuurlijk op de hoogte houden van de ontwikkelingen.

Wij hopen uw kind vanaf 2 juni weer gezond op onze school te mogen ontmoeten.

Met vriendelijke groet,

J. van Wijhe

Directeur Hans Petrischool

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *